menu search

O Firmie

Historia    

Sprzedaż stropów i materiałów budowlanych – O firmie


Termat to firma, posiadającą niezwykle szeroką ofertę z zakresu keramzytowych materiałów budowlanych oraz stropów Teriva oraz Filigran. Nasze przedsiębiorstwo zostało założone w 1989 roku i od tamtej stale się rozwijamy, poszerzając naszą ofertę i dostosowując ją do najbardziej rygorystycznych wymagań naszych Klientów. W naszej kadrze pracowniczej zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, którzy gwarantują rzetelne wykonanie wszystkich świadczonych przez nas usług. Nasze zakłady wyposażone są w nowoczesne sprzęty, które są doskonałą reklamą innowacyjności naszej firmy. Produkcja odbywa się w systemie Zakładowej Kontroli Produkcji, który jest certyfikowany i nadzorowany przez TECHNICKÝ A ZAKUŠEBNÍ ÚSTAV STAVEBNÍ PRAHA, S.P. (TECHNICAL AND TEST INSTITUTE FOR CONSTRUCTION PRAHA)


Podstawowym surowcem, który wykorzystywany jest do produkcji wyrobów naszej firmy, jest lekkie kruszywo ceramiczne, otrzymywane w wyniku wypalania łatwo pęczniejących glin i iłów – Keramzyt. Keramzyt jest materiałem o doskonałej izolacyjności cieplnej, niskiej nasiąkliwości oraz dużej odporności na czynniki chemiczne, biologiczne oraz atmosferyczne. Ponad to jest on wyrobem niepalnym i mrozoodpornym. W naszej produkcji korzystamy jedynie z naturalnych i ekologicznych surowców, które poddawane są stałej kontroli jakości.

Oprócz sprzedaży m.in. takich materiałów budowlanych jak ozdobne gazony, służące do zabudowy wieńca stropowego kształtki wieńcowe oraz bloczków betonowych, nasza firma zajmuje się również pomocą w zakresie doradztwa technicznego, prowadzeniem szkoleń oraz udzielaniem fachowych konsultacji.

OGÓLNE WARUNKI HANDLOWE:
  • Dostawy są realizowane w miejsce wskazane przez Klienta samochodami z HDS-em, dłużycą lub spedycją.
  • Czas realizacji zamówienia: do 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia.
  • Płatność: przelew, przedpłata, gotówka w kasie lub na budowie.
Kaucja za palety:
  • 38 zł netto za jedną paletę 1100 x 1290,
  • 16 zł netto za jedną paletę 800 x 1200.
Termin zwrotu palet wynosi 365 dni od daty wystawienia dokumentu sprzedaży. W przypadku niezwrócenia przez Kupującego palet w powyższym terminie - odbiór za 50% ich wartosci. Koszt transportu palet zwrotnych ponosi Kupujący. Przyjmujemy wyłącznie palety nieuszkodzone (palety 1100 x 1290 muszą posiadać logo Termat).

Wszystkie wartości parametrów podane w katalogu są wartościami średnimi, wynikającymi z rocznych badań statystycznych. Rzeczywiste parametry mogą różnić się nieznacznie od parametrów średnich pozostająć w granicach dopuszczalnych tolerancji.

Oferta

Oprócz sztandarowych elementów naszej oferty, czyli stropów Filigran(http://www.termat.pl/kategoria/strop-filigran/25) oraz Teriva, nasz asortyment zawiera szeroką gamę materiałów budowlanych i prefabrykatów nietypowych. Proponujemy m.in. biegi schodowe proste oraz zabiegowe, prefabrykowane belki nadprożowe czyli nadproża L-19, a także różnego rodzajuprefabrykanty nietypowe, np. kolumbaria. W naszej ofercie znajdą też Państwo bloczki betonowe, ściany, oraz ozdobne gazony.

Bezpieczeństwo

Stanowi priorytet firmy od początku jej działalności. To główny element kultury organizacyjnej TERMATU. Bazuje na rygorystycznych zasadach procesu produkcji oraz zaangażowaniu wszystkich pracowników na całym obszarze działalności firmy. Przestrzeganie wdrożonych przepisów i skuteczność ich stosowania jest regularnie weryfikowana.

Trwałość

Wyrażona w bardzo dobrych relacjach z klientami oraz sprawdzonych rozwiązaniach produkcyjnych. TERMAT buduje długofalowe kontakty opierając się na kompetencjach i zrozumieniu potrzeb klientów. Jednocześnie tworzy materiały, które wykorzystane w pracach budowlanych, wykazują się odpowiednią trwałością.

Jakość

W czasie rosnących wymagań klientów i dynamicznie zmieniającego się rynku, jakość, utrzymana na wysokim poziomie staje się wartością dodaną firmy. TERMAT poprzez stosowanie odpowiednich standardów na każdym etapie produkcji oraz w kontakcie z klientem, spełnia wszelkie wymagania dotyczące jakości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy !
Cenniki    

Cennik wybranych, podstawowych wyrobów Pobierz
Cennik pakietów kominowych Westal Term Pobierz
Cennik kominy TURBO, wyposażenie dodatkowe Pobierz
Cennik kominy, wyposażenie dodatkowe Pobierz


strzałka
strzałka
strzałka
strzałka
  • active active
  • active active
  • active active

Zapytaj sprzedawcę

close
*
*
*
*

* pola wymagane