menu search

PoradyZakup stropów i materiałów budowlanych - Porady

Firma Termat to przede wszystkim wysoka jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz niezwykle szeroki i urozmaicony asortyment. Gwarantują to nam stałe kontrole jakości, najnowocześniejsze maszyny i urządzenia wykorzystywane w naszych zakładach oraz wykwalifikowana kadra pracowników, która posiada niezbędną wiedzę i umiejętności w zakresie wykonywanych przez siebie obowiązków. To właśnie oni zajmują się też organizowaniem różnego rodzaju kursów i szkoleń przeprowadzanych przez naszą firmę oraz służeniem fachowym doradztwem i konsultacją techniczną.

Oferta naszej firmy zawiera m.in. pustaki do wznoszenia ścian, ozdobne gazony oraz uniwersalne systemy kominowo-wentylacyjne. Proponujemy również różnego rodzaju prefabrykaty nietypowe oraz służące do zabudowy wieńca stropowego na jedno i wielowarstwowych ścianach - kształtki wieńcowe.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z prezentowanymi przez nas kartami produktowymi.

UPMANN GmbH & Co. KG - oficjalny Partner


Szanowni Państwo!
Informujemy, iż firma Termat jest oficjalnym Partnerem firmy Upmann Gmbh & Co. KG w Polsce oraz posiada autoryzację na kupno i sprzedaż dodatków metalowych stosowanych w systemach kominowych.

KARTA PRODUKTOWA BOX TERM 24 - ściany wielowarstwowe


Karta produktowa Box Term Podstawowy 24

KARTA PRODUKTOWA SYSTEM WESTAL TERM


Karta produktowa system Westal-Term

KARTA PRODUKTOWA BOX TERM 18 - ściany o grubości 18cm


Karta produktowa Box Term 18, Box Term Akustyczny 18
strzałka
strzałka
strzałka
strzałka
  • active active
  • active active
  • active active

Zapytaj sprzedawcę

close
*
*
*
*

* pola wymagane